KONTENERY I PAWILONY HANDLOWE:

Pawilony handlowe z płyt warstwowych są bardzo popularnym, a zarazem funkcjonalnym rozwiązaniem. Pawilony handlowe to doskonała alternatywa dla wznoszenia nowych obiektów tradycyjnymi metodami, szczególnie w sytuacji, kiedy planujecie Państwo prowadzić własny kiosk, stoisko na bazarze, czy biznes o charakterze tymczasowym lub sezonowym. Zdecydowanie się na działalność o charakterze handlowym w wybudowanym przez nas obiekcie z pewnością pozwoli zaoszczędzić nie małe pieniądze, ale to nie wszystko. Każdy kontener handlowy z płyt warstwowych w niczym nie ustępuje obiektom wzniesionym tradycyjnymi metodami. Jest równie funkcjonalny, a przy okazji o wiele bardziej praktyczny – w każdej chwili można zmienić jego lokalizację bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z budową nowego pawilonu.
Nasza firma to producent pawilonów handlowych z płyt warstwowych, a także kontenerów gastronomicznych – zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

WSZESTRONNE PAWILONY HANDLOWE:

Pawilony handlowe znajdują różnorodne zastosowanie. Są wygodną opcją do prowadzenia sklepu osiedlowego, myjni, warsztatu, stoiska na bazarze lub targach, a także mogą służyć np. jako zaplecze dla pracowników wykonujących pracę w terenie. W zależności od potrzeb oraz możliwości zagospodarowania działki kontener handlowy może zostać „postawiony” jako odrębny obiekt budowlany lub zostać dostosowany do zabudowy już istniejącej na danym terenie. Dodatkowym atutem oferowanych rozwiązań jest możliwość zastosowania różnorodnych elementów wyposażenia pawilonu handlowego z płyt warstwowych, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym wyjściem dla wszystkich przedsiębiorców.

Senbud to producent pawilonów handlowych odpowiednich dla każdego przedsiębiorcy. Nasze obiekty są rozwiązaniem atrakcyjnym zarówno pod względem ceny, jak i funkcjonalności. Nasi eksperci fachowo doradzą każdemu klientowi, jakie rozwiązanie będzie dla niego najbardziej korzystne.

Klientów zainteresowanych zamówieniem pawilonu lub kontenera zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

BIURA SPRZEDAŻY:

Obiekty tego typu idealnie sprawdzają się jako biura sprzedaży developera czy placówka firmy. Biorąc pod uwagę, iż wynajęcie lokum dla przedsiębiorstwa jest kosztowną inwestycją, postawienie budynku modułowego okazuje się tańszym rozwiązaniem, które dodatkowo jest w pełni mobilnym biurem gotowym do przeniesienia w każdej chwili. W kontenerach tego typu aspekt wizualny jest równie ważny jak wartość funkcjonalna i użytkowa segmentów, w związku z czym podchodzimy do potrzeb każdego klienta indywidualnie. W zależności od wymagań kontrahentów jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń konstrukcji poprzez łączenie ich ze sobą, a wykonane przez nas obiekty są w pełni wyposażone w instalacje elektryczne, grzewcze i oświetleniowe. Przy pomieszczeniach sanitarnych istnieje także możliwość skonstruowania w nich instalacji wodnej, podgrzewanej elektrycznie.

PROPONUJEMY:

Szykoki wybór kontenerów
 

Stosujemy:
WSZYSTKIE MATERIAŁY ZE ZNAKIM UE I CERTYFIKATEM.

Oferujemy:

Naszym klientom dostawę w CAŁYM KRAJU

WYBIERZ TYP KONTENERA
Image
UDOSTĘPNIJ NAS PRZEZ MEDIA
czyste powietrze

REALIZACJA ZLECENIA

Image
Image

KONTAKT

KlimTom Oleksii Konashchuk
Tomasz Konaszczuk

ul. WARSZAWSKA 2
05-190 NASIELSK
Pon.-Pt. 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 13.00

NIP: 5311704757
REGON: 382897913

(+48) 511-580-007

Image

RODO

Firma KlimTom przestrzega ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

A ODPOWIEMY NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Image
Image
Image
Image
Image
Image